Dikey perde tente, Her mevsim ultra konfor için tasarlanmış, stor perde benzeri tente  modelidir. Kullanımı son derece  kolay olmakla birlikte, kullanılan branda  kumaşı sayesinde  oldukça kalitelidir. Dikey perde tente, özel fermuarı sayesinde  kolayca  açılıp kapanabilmektedir. Mekanlarınızı güneşten, yağmurdan veya haşerelerden koruma konusunda  son derece özel üretilmiştir. Dikey perde tente, modelinde  kullanılan kumaş standart olarak özel screen kumaşıdır ve oldukça dayanıklıdır.

Dikey perde tente

Dikey perde tente, isteğe uygun olarak şeffaf branda da kullanılmaktadır. Her renk çeşidi olduğu gibi, renk seçimi müşteriye bırakılmıştır. Dikey tente modelleri, kolay kullanımı ve mekanlara  kattığı şıklık sayesinde  tercih edilmektedir. Tente konusunda  yılların verdiği deneyim ve uzman kadrosu ile dikey perde tente imalatı yapan firmamız, aynı zamanda  müşteri memnuniyetini ön planda  tutmaktadır.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0553 626 32 65

Sabit telefon, tıklayın arayın : 

Mail iletişim :  cicektente@gmail.com

Dikey perde tente örnekleri

Yayınlayan

Çiçek tente olarak branda ve tente sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz tente ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

Yoruma kapalı.