Etiket

tır branda

Browsing
Tır brandası

Tır brandası, tırların içerisinde  taşınan ürünlerin muhafaza edilmesini ve dış etkenlerden korunmasını sağlarken, aynı zamanda  üzerlerine firmaların logo veya isimleri basılarak tırlara şık bir görüntü katar. Tır brandası, kumaşının kaliteli olması nedeniyle rüzgarın sürtünme hızından hasar görmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tır brandası, renk bakımından oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir, aynı zamanda örnek olarak kataloglarımızdan seçim yaparak tır brandası imalatına geçilebilir. Tır brandasının montajı firmamız tarafından yapılmakta olup, brandanın garantisi hem firmamız tarafından verilmektedir, hem de brandanın tedarik edildiği imalatçı tarafından garanti verilmektedir.

Tır brandası

Tır brandası, renk solmazlık bakımından uzun yıllar kullanılabilir. Kolayca sökülüp, kaldırılması ve gerektiğinde  tekrar kullanabilirlik yönünden hem zamandan tasarruf sağlar hem de maliyeti düşürür. Çiçek tente  olarak yıllardır tır brandası imalatı ve montajı gerçekleştiriyoruz ve müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir felsefesi ile uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

Tır  brandası fiyatları

Tır brandası fiyat, brandanın ebatlarına ve ürün özelliklerine göre değişim göstermektedir. Branda  yurt dışından ithal olması nedeniyle dolar durumunun da  etkisi çok fazla  olmaktadır. Güncel tır brandası fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0553 626 32 65

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 565 39 17

Mail iletişim :  cicektente@gmail.com

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi ,  Atatürk Bulvarı. İmc 5. Blok, No: 66, 5307 İSTANBUL / FATİH


Tır brandası örnekleri