Ferforje yangın merdiveni alanında profesyonel ekibiz ile işlerinizi sağlam ve zamanında teslim ediyoruz. Yangın merdiveni doğrama sisteminde standart yangın merdiveni haricinde, asansörlü yangın merdiveni (pistonlu) sistem de  kullanılmaktadır. Asansörlü yangın merdiveni, elektrik sisteminden bağımsız olarak kullanılmaktadır ve tamamiyle yangın esnasında  güvenli bir sistem oluşturmaktadır. Yangın merdiveni renk seçenekleri genelde  kırmızı ve gri olmak üzere, tamamiyle farklı renklerde de üretilmektedir bu seçenek müşterinin tercihine bırakılmıştır. Yangın merdiveni demirleri, ferforje sistem olarak da  üretilmektedir.

Ferforje yangın merdiveni

Ferforje yangın merdiveni, desenli demir sistemine verilen isimdir. yangın merdiveni, balkon, kapı, bahçe demirleri gibi alanlarda  sıklıkla kullanılır. Ferforje yangın merdiveni, uygulanan binaya modern bir görüntü kattığı için, en çok tercih edilen yangın merdiveni sistemidir. Ferforje yangın merdiveni  tamamiyle paslanmaz çelikten üretilir ve dayanıklılık konusunda  uzun ömürlüdür. Ferforje  yangın merdiveni, paslanmaz çelik dışında, normal demirden de  üretilip montajı gerçekleştirilmektedir, bu tamamiyle müşterinin seçimine kalmıştır.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0553 626 32 65

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 565 39 17

Mail iletişim :  cicektente@gmail.com

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi ,  Atatürk Bulvarı. İmc 5. Blok, No: 66, 5307 İSTANBUL / FATİH


Yayınlayan

Çiçek tente olarak branda ve tente sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz tente ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

Yoruma kapalı.