Fermuarlı Şeffaf Branda mekanlarınızda özellikle soğuk havadan korunmak için en büyük yardımcınız olmaktadır. Kafelerde, açık alanda hizmet sunan işletmelerde, balkonlarda ve diğer tüm açık alanlarda hem açık havanın keyfini çıkarmak, hem de soğuktan korunarak rahatça vakit geçirmek için çok kıymetlidir. Özellikle kışın tercih edilen bu branda modelimiz aynı zamanda yaz ve bahar mevsimlerinde de yağmurdan, tozdan ve diğer sizi rahatsız edebilecek her türlü materyalden korunmanızı sağlar.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0553 626 32 65

Sabit telefon, tıklayın arayın : 

Mail iletişim :  cicektente@gmail.com

Fermuarlı Şeffaf Branda Yapısı ve Malzemesi

Fermuarlı Şeffaf Branda üretilirken kullanılan özel bir mika kullanılır. Aynı zamanda bu branda PVC branda olarak da geçer. Kalın bir branda kumaşı kullanılır.
Bu branda kumaşı ile yağmurdan, soğuktan, tozdan ve dışarıdan gelip sizi rahatsız edebilecek her türlü materyalden korunmuş olursunuz.
Aynı zamanda şeffaf olduğu için bu konforuyla beraber açık alanda oturuyormuşcasına rahatça oturur ve vakit geçirebilirsiniz. Şeffaf fermuarlı balkon brandası olarak da işlev gören bu branda çeşidimiz balkonlarda en çok tercih edilen fermuarlı branda ürünümüzdür.

Fermuarlı Şeffaf Branda Fiyatları ve Kurulumu

Fermuarlı Branda kurulurken öncelikle hangi mekana monte edileceği önem taşır. Monte edileceği mekandaki şartlar ve alan değerlendirilir.
Uygun brandanın metrekaresi hesaplanıp fiyat çıkarıldıktan sonra malzeme temin edilir ve çalışmalara başlanır.
Kurulumu oldukça hızlı olarak gerçekleştirilir. Taşıma işlemi rahatlıkla yapılabilir ve bu sebeple en çok tercih edilen ürünlerimizdendir.

Fermuarlı Şeffaf Branda Özellikleri

Fermuarlı Şeffaf Brandalarımız ısı yalıtımını gayet başarılı bir şekilde sağlamaktadır. İç ve Dış yüzeyi mika yapısına sahip kalın, naylon bir brandadır. Şeffaf mikanın pek çok kullanım alanı olmakla beraber en yaygın kullanım alanı branda içindir. Şeffaf branda çeşidimizin üretimi de bu mikadan yapılmaktadır.
Kullanılan malzemenin yapısı tamamen PVC’den oluşmaktadır. Cam gibi saydam olup içeriye ışık alır ve dışarıya görünür.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0553 626 32 65

Sabit telefon, tıklayın arayın : 

Mail iletişim :  cicektente@gmail.com

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi ,  Atatürk Bulvarı. İmc 5. Blok, No: 66, 5307 İSTANBUL / FATİH


Fermuarlı Şeffaf Branda Örnekleri

Yayınlayan

Çiçek tente olarak branda ve tente sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz tente ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

Yoruma kapalı.