Mafsallı tente, genel olarak adını “eklem” anlamına gelen mafsal kelimesinden almıştır. Mafsallı tentenin kullanım alanı çok geniştir. İşletme girişlerinde, bahçelerde veya balkonlarda  kullanılabilir. Mafsallı tentelerin eklem kısımlarında  yaz ve kış olmak üzere  birkaç değişiklik yapılıyor ve her mevsim kullanımı kolaylaşıyor. Mafsallı tentenin kumaş kısmı 3,5 metreye kadar uzatılarak yazın güneşten, kışın ise yağmur veya karlı havalardan mekanlarınızı koruyor.

Mafsallı tente

Mafsallı tente, şık görünümü bir yana tente modelleri içerisinde  en fazla talep gören üründür. Mafsallı tente  alüminyum enjeksiyon döküm parçalara  sahiptir, bu nedenle uzun ömürlü bir yapısı vardır. Mafsallı tente elektrostatik sprey boya ile istenilen renklerde ve desenlerde  üretilerek montajı gerçekleştirilir.  Mafsallı tenteler  1.50, 2 , 2.50 veya 3 metre  ileriye doğru açılabilir, bu tentenin boyutuna ve brandanın ölçülerine göre değişiklilik göstermektedir.

Mafsallı tente Fiyatları

Mafsallı tente, kumaş seçeneklerinde  ithal veya yerli ürünler kullanılmaktadır. Çiçek tente  olarak yıllardır en iyi branda  kumaşlarını kullanarak en kaliteli mafsallı tenteleri üretiyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Bu konuda  yılların verdiği deneyim ve uzman kadromuz ile  siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet ve üstün kaliteyi sunuyoruz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0553 626 32 65

Sabit telefon, tıklayın arayın : 

Mail iletişim :  cicektente@gmail.com

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi ,  Atatürk Bulvarı. İmc 5. Blok, No: 66, 5307 İSTANBUL / FATİH


Mafsallı tente  örnekleri

Yayınlayan

Çiçek tente olarak branda ve tente sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz tente ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

Yoruma kapalı.