Pencere demiri, konusunda yılların deneyimi ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Pencere demirleri, ferforje demir modellerinde  veya sade olarak üretilmektedir. Pencere demiri evlerde  güvenliği sağlamakla görevlidir. Pencere demirinin sağlamlığı oldukça önemli yer kaplamakla birlikte, paslanmaz çelik kullanılarak kullanım ömrü üst üst seviyeye taşınır.

Pencere demiri

Pencere demiri, renk seçenekleri oldukça fazla olmakla birlikte, renk seçimi müşterinin tercihine bırakılmıştır. Pencere demiri ferforje modellerde daha çok talep görmektedir. Bunun nedeni, dış mekana kattığı dekor amacı görmektedir. çiçek tente ferforje pencere demirlerinin katalogları ile model seçimi konusunda  sizlere kolaylık sağlamaktadır. İstanbul pencere korumalığı konusunda  yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz. İstanbul pencere korumalığı konusunda  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0553 626 32 65

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 565 39 17

Mail iletişim :  cicektente@gmail.com

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi ,  Atatürk Bulvarı. İmc 5. Blok, No: 66, 5307 İSTANBUL / FATİH


Yayınlayan

Çiçek tente olarak branda ve tente sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz tente ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

Yoruma kapalı.