Tekne brandası,  sıradan brandalardan daha farklı kumaşla üretilmektedir. Sıradan brandalar kötü hava şartlarına göre tasarlanırken, yat ve tekne brandası hem kötü hava şartlarına hem de deniz suyu ve kuvvetli deniz rüzgarlarına uygun tasarlanır böylelikle teknelerin koruması üst seviyede olur. Ayrıca unutmamalıyız ki , standart bir koruma brandası belli aralıklarla güneşe maruz kalırken, tekne brandası günün her saati güneşin kuvvetli sıcağına maruz kalmaktadır. Branda kumaşı kaliteli kullanıldığı zaman, güneşin etkisi ve deniz suyunun verdiği kötü sonuçlardan etkilenmemektedir.

Tekne brandası

Tekne brandası, her renk ve modelde  tasarlanabilir. Renk seçimi tamamiyle müşterinin zevkine bırakılmış olup, kataloglarımızdan örnekler sunarak renk veya desen seçimlerinde  yardım olmaktayız. Tekne brandası, sizlere konfor sağlamakla birlikte, teknelerin boya veya iç temizliği konusunda mükemmel bir sonuç sunmaktadır.

Tekne brandası fiyatları

Tekne brandası fiyat, genelde branda  kumaşının ebatlarına veya özelliklerine  göre  değişmektedir. Çiçek tente  olarak bütçenize en uygun ürünleri sunuyor ve kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0553 626 32 65

Sabit telefon, tıklayın arayın : 

Mail iletişim :  cicektente@gmail.com

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi ,  Atatürk Bulvarı. İmc 5. Blok, No: 66, 5307 İSTANBUL / FATİH


Tekne brandası örnekleri

Yayınlayan

Çiçek tente olarak branda ve tente sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz tente ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

Yoruma kapalı.