Konforunuzu Artıran Yardımcınız: Tente

Tenteler günümüzde kullanımına sıklıkla karşılaşılan bir nevi örtülerdir. Kullanıldığı yere göre çeşitli görevleri bulunmaktadır. Örneğin; güneşli bir yerde gölgeden korunmak için, yağmurlu bir yerde yağmurdan korunmak için tercih edilen örtülerdir.

Tenteler geçmişten günümüze hem iş için hem de bireysel konfor için tercih edilmeye devam edilmektedir. Önceden belki de sadece dükkanlarda manuel olarak açıp kapanan sistemler olarak gördüğümüz tenteler artık otomatik kapatma sistemleriyle hem evimizin konforunu artırıyor hem de cafelerde, çalışma alanlarında bizi çeşitli dış etkenlerden koruyor. Çiçek Tente de bu sektörde siz değerli müşterilerinin istekleri doğrultusunda tente imalatı ve montajı yapmaktadır.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0553 626 32 65

Sabit telefon, tıklayın arayın : 

Mail iletişim :  cicektente@gmail.com

Tente Çeşitleri

Tentelerin kullanım amacına göre birçok çeşidi bulunmaktadır. Tente modelleri arasında balkon tente, karpuz tente, tünel tente, dikey perde tente, körüklü tente, sabit tente, pergole tente, yarasa tente gibi çeşitler bulunmaktadır. Her bir tentenin kendine has özelliği ve kullanım amacı bulunmaktadır. Balkon tente, balkonlarınız için tasarlanmış çok şık tentelerdir. Tünel tenteler, yapı girişlerinde sıklıkla kullanılan tente çeşidi olup mekanın özelliklerine göre tasarım ve üretim süreci geçirmektedir. Dikey perde tenteler ise stor perdelere benzer tentelerdir. Sadece birkaçını açıkladığımız yukarıda ise hepsini sıraladığımız tüm tenlerin imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Yapınızın tasarımına ve sizin isteklerinize uygun şekilde üretilen tenteler, konforunuzu artırmaya yardımcı olacaktır. Tüm tentelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçiniz.

Tente Yapısı ve İmalatı

Tentenin sözlükte yağmur veya güneş gibi benzeri dış faktörlerden korunmak için kullanılan örtüler olduğunu ifade etmiştik. Tente kumaşı çeşitli türlerde olabilir. Tente kumaşı seçilirken, seçilen tente tipi de bunda etkili olmaktadır. Tenteler istediğiniz her renk ve desende üretilebilirler. Elektrostatik toz boyalarla sağlanan bu renklerle mekana farklı bir hava katılır. Akrilik kumaşa sahip olduklarından renk solmazlık bakımında dayanıklıdırlar. Tenteler seçim özelliğine göre açılır, kapanır şekilde imal edilebilir. Müşterinin isteğine göre üretilen bu gibi durumlar kullanıcı açısından daha kullanışlı olabilir. Bir başka çeşit olan tünel tenteler çelik konstrüksiyonlu olarak imal edilir, uzunluk açısından herhangi bir limit bulunmamaktadır. Kumaş olarak akrilik veya PVC branda gibi çeşitli seçenekleri bulunmaktadır. Körüklü tentenin yan tarafları da kapalı olduğundan güneş ışığını tam kesebilme özelliğine sahiptir. Pergole tenteler, alüminyum profiller sayesinde daha da dayanıklı ve uzun kullanıma sahip şekilde imal edilir. Görüldüğü gibi örneklerinizi verdiğimiz tenteler ve daha birçok tentenin kendine has yapısı ve özellikleri bulunmaktadır. Her birinin üretim aşamasında farklı noktalarla belirli özelliği öne çıkabilir.

Tentelerin Sağladığı Özellikler Nelerdir?

  • Mekana farklı bir hava katar ve daha albenili bir hale getirir.
  • Konforu artırdığı için cafe gibi alanların tercih edilebilirliğini artırır.
  • Yağmur veya güneş gibi dış etkenlerden korur.
  • İstenilen renk ve desenlerde uygulanabildiğinden firmanızı veya kişiliğinizi yansıtır.
  • Dekor amaçlı olarak kullanılan birçok yerde müşterinin daha mutlu hissetmesini sağlar.

Firmamız profesyonel ekibi, geçmişte tamamladığı birçok iş tecrübesiyle mekanlarınız için tente tasarım, imalat ve montajını gerçekleştirmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle her türlü isteklerinize çözüm üretmeye devam etmektedir.

 

İletişim:

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0553 626 32 65

Sabit telefon, tıklayın arayın : 

Mail iletişim :  cicektente@gmail.com

 

tente

Yayınlayan

Çiçek tente olarak branda ve tente sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz tente ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

Yoruma kapalı.