Tünel tente, mekanın şekline ve yapısına göre özel olarak üretilen, çelik konsrüksiyonlu tamamen demonte sistemde yapılan sabit tünel tente modelleridir. Tünel tente genelde  otel girişleri, garaj girişleri, kamu kuruluş girişleri, restaurant girişleri, eğlence mekan girişleri, ev veya işyeri girişlerinde  tercih edilmektedir. Kullanıldığı alanlarda  mekana kattığı şıklık ile ünlüdür. Tünel tentenin uzunluğu, monte edilecek alana göre ayarlandığı gibi, bir sınır bulunmamaktadır.

Tünel tente

Sabit tünel tenteler, Projeye bağlı ebatlarda profiller, Daldırma galvanizli, elektrostatik toz boya yada kompresör boyalı profiller, Enjeksiyon döküm duvar bağlantı elemanları, Anti bakteriyel çürümez kumaş destekleme şeritleri, İthal akrilik kumaş, yerli akrilik kumaş ya da PVC branda seçeneği bulunmaktadır.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0553 626 32 65

Sabit telefon, tıklayın arayın : 

Mail iletişim :  cicektente@gmail.com

Tünel tente örnekleri

Yayınlayan

Çiçek tente olarak branda ve tente sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz tente ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

Yoruma kapalı.